منو
خانه / اطلاع رسانی / اخبار / طرح حمایت
اهداء کمک های مالی به مؤسسه فقاهت

طرح حمایت

طرح حمایت

مَثَلُ الَّذِينَ يُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ كَمَثَلِ حَبَّةٍ أَنْبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِي كُلِّ سُنْبُلَةٍ مِئَةُ حَبَّةٍ وَ اللَّهُ يُضَاعِفُ لِمَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ

🔹از آغاز به کار مؤسسه فقاهت و تمدن سازی اسلامی ۷ سال می گذرد و این مجموعه به توفیق الهی و لطف خاص حضرت ولیعصر(عج) توانسته است فعالیت های گوناگونی در عرصه های علمی، گفتمان سازی تحول، پیگیری و تحقق عملی منویات رهبری معظم در حوزه ها به انجام رساند. در طول این سالیان نیز، تنها خیّرین انقلابی و دغدغه مند، مخلصانه و مجاهدانه ما را در این مسیر حمایت کرده اند و به طور طبیعی سهم عمده ای از کلیه دستاوردهای مؤسسه را، در دیوان الهی به نام خود رقم زده اند.
🔹همواره هستند کسانی که هر چند از توانایی مالی چندانی برخوردار نیستند، اما مخلصانه دوست دارند در حمایت از این نهال نوپا شریک باشند.
🔹امروز نیز با توجه به مشکلات عدیده مالی مؤسسه فقاهت و تمدنسازی اسلامی برای ادامه مسیر تحول حوزه ها، این مؤسسه در قالب طرح«حمایت» شرائطی را فراهم آورده است که کلیه برادران و خواهران انقلابی دغدغه مند نسبت به سرنوشت انقلاب اسلامی و حوزه های علمیه، که علاقه مند به حمایت مالی از این مجموعه هستند، بتوانند به سهولت نسبت به پرداخت کمکهای هر چند اندک خود اقدام نمایند.

✳️جهت پرداخت آنلاین کمکهای خود از طریق درگاه شتابی، اینجا کلیک کنید!

🔷هم چنین می توانید کمکهای خود را به شماره حساب یا کارت ذیل، در نزد بانک سپه به نام مؤسسه فرهنگ و تمدن علوی(فقاهت و تمدن سازی اسلامی) واریز نمایید:

شماره حساب بانک سپه: ۱۵۳۲۳۰۰۶۶۷۲۰۵
شماره کارت بانک سپه: ۵۸۹۲۱۰۱۱۳۵۴۵۱۵۷۹

درباره نویسنده

محسن مطلبی
وبلاگ

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

asd


Username
Create an Account!
Password
Forgot Password? (close)

adf


Username
Email
Password
Confirm Password
Want to Login? (close)

asdf


Username or Email
(close)